برگزار کننده همایش و کنفرانس های علمی - آکادمی کیان

گروه کیان رهیافت اندیشه با تجربه برگزاری ده ها مراسم معتبر داخلی یکی از پیشگامان این حوزه در استان یزد میباشد.

به طور کلی فعالیت های گروه کیان رهیافت اندیشه در این زمینه به دو دسته اصلی تقسیم میشود

الف )همايش های علمي در صورت برگزاری صحیح بخش مهمي از فرايند تولید، نشر و مديريت دانش بشمار مي آيند. اين گردهمايي های علمي در سطوح و انواع مختلف آن تلاشي است در جهت اقناع روحیه جستجوگری و كاوشگری جامعه علمي دانشگاهي برای كسب معلومات و اطلاع از يافته های جديد در عرصه علم و دانش. علاوه بر آن، برگزاری همايشها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم ورو در روی پژوهشگران و محققین و علم آموزان و ايجاد زمینهای برای فعالیتهای جمعي كمک شاياني مينمايد.
يكي از فعالیتهای مهم دانشگاه برگزاری يا حمايت از برگزاری همايشها ميباشد كه از طريق همكاری مشترك معاونت پژوهشي دانشگاه با گروههای آموزشي، مراكز تحقیقاتي، نهادها و سازمانهای دولتي و غیردولتي اجرا ميشود

 

وظفیه ما خدمات رسانی و یاری رساندن به جامعه علمی کشور در برگزاری هر چه شایسته تر همایش ها علمی و پژوهشی می باشد؛ در این راستا این مؤسسه می کوشد که با گسترده کردن دامنه خدمات خود، دغدغه مسئولین برگزاری را کاهش داده و سعی نماید با تسهیل امور، انرژی و توان این عزیزان را در مواردی مفیدتر هدایت نماید

 

ب) شرکت ها، سازمان ها و نهادها هر از چند گاهی اقدام به برگزاری همایش و برگزاری سمینار می کنند. این همایش ها و سمینارها چه علمی، چه آموزشی و چه تبلیغاتی باشند نقش برجسته ای را در جهت اعتلای شرکت ها، سازمان ها و نهادها ایفا می کند.

برگزاری یک همایش یا سمینار  پیشرفته با متد روز، برای افراد یا شرکت ها و سازمان ها جذابیت و اهمیت فراوانی دارد؛ چرا که تعداد زیادی از افرادی که دارای علاقمندی ها و اهداف یکسان با مجموعه مورد نظر هستند، گرد هم جمع می شوند. هم فکری و استفاده از نقطه نظرهای سایرین درباره­ی موضوع مورد بحث و همچنین ایجاد ارتباطات و مشارکت های جدید باعث پیشرفت و رشد هر چه سریع تر افراد یا شرکت ها و سازمان ها می گردد.

برگزاری همایش و سمینار باعث تقویت رزومه، مهارت های فردی مدیران، افزایش سطح دانش کارکنان و آگاهی سایر متخصصین و علاقمندان در حوزه­ی فعالیت مورد نظر می شود.

در راستای اجرای همایش ها و سمینار ها دقت در انتخاب شرکت برگزار کننده همایش از اهمیت بالایی برخوردار است. رزومه، تجربه و امکانات مجری باعث می شود که مطالب مورد نظر سازمان یا شرکت در زمینه های مختلف علمی، آموزشی یا تبلیغاتی به هدف نزدیک تر گردیده و همایش و سمینار با کیفیت بالایی اجرا شود.

 

گروه ما توانایی انجام تمامی امور علمی و اجرایی  از 0 تا 100 در یک همایش و کنفرانس رادارد. ولی این که چه خدماتی از طرف ما صورت بگیرد با هماهنگی کامل مسئولین اجرایی خواهد بود.

برخی از خدماتی که توسط ما انجام خواهد شد

دبیرخانه مهمایش

  • راه اندازی دبیرخانه مجازی (خارج از محل دبیرخانه اصلی)
  • اختصاص یک خط تلفن جهت همایش
  • پاسخگویی به مراجعان
  • آماده سازی پکیج شرکت کنندگان ه

پکیج همایش ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • کیف، پوشه و …
  •  کتابچه مجموعه مقالات یا CD مجموعه مقالات یا هر دو
  • گواهینامه شرکت کننده و همراهان
  • طراحی، صدور و چاپ گواهینامه به نام نویسندگان مقاله و شرکت کنندگان

شایان ذکر است این مؤسسه دارای تفاهم نامه همکاری با مراکز علمی و آموزشی مختلف در سطح دنیا می باشد؛ لذا امکان صدور گواهینامه بین المللی نیز برای همایش ها با مهر و امضای مؤسسات معتبر خارجی فراهم می باشد.

مدیریت وب سایت همایش و امور مربوط به هماهنگی با داوران و پذیرش مقالات

اطلاع رسانی، ارسال پوستر و بروشور همایش، ارسال فکس، تبلیغات اینترنتی و …

پیگیری امور مربوط به برگزاری همایش

  • شامل اجاره سالن، هماهنگی جهت پذیرایی، تأمین نیروی برگزاری و …

برای ثبت سفارش فرم در خواست مشاوره را تکمیل فرمایید ، مشاوران ما در کمتر از 1 ساعت با شما تماس میگیرند.