درباره ما بیشتر بدونید :)

اگرچه سیاستگذاران و تصمیم‌گیران عرصه‌هاي ملـی کشـورهاي در حـال توسـعه، از جمله ایران، به اهمیت و نقش آموزش عـالی در شـتاب بخشـیدن بـه فراینـد توسـعه، اعتراف دارند؛ اما در عمل، به ویژه آنگاه که سخن از مشاوره‌دادن به دولت‌ها و بخـش صنعت، ایـن باورها کمرنگ می‌شوند.

 

عدم اطمینان فعالان بازار و صاحبان صنایع از یک سو و مهارت‌های آکادمیک دانشجویان که عمدتا فاقد مهارت‌های فنی لازم برای فعالیت در سازمان‌ها و صنایع است؛ از سوی دیگر سبب می‌شود تعامل این دو نهاد دشوارتر گردد.

 

آکادمی کیان (کیان رهیافت اندیشه) يك موسسه دانش‌محور می‌باشد که هدف اصلی خود را نزدیک‌نمودن افراد جویای کار (به طور خاص دانشجویان) به نیازهای سازمان‌ها و صنایع قرار داده است. برای تحقق این هدف، رسالت اصلی آکادمی کیان در قالب نشر دانش کاربردی در نیروی کار بالقوه و به طور خاص دانشجویان تعریف شده است.

 

آکادمی کیان علاوه بر ایجاد ارتباط موثر با صنایع مختلف به منظور شناسایی نیازهای جاری آنها، با نهادهای دانش‌محور نظیر دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور ارتباط پررنگی ایجاد نموده تا از تمام توان این ذینفعان در راستای تحقق رسالت خویش گام بردارد.

 

 

«آکادمی کیان، رهیافتی برای تحقق اندیشه‌های نو»

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *